Szczepienia przeciwko Covid-19, dowiedz się więcej. Link otwiera nowe okno. Grafika strzykawki i tarczy. Obok napis szczepienia przeciw Covid-19

Polski ŁAD. Link otwiera nowe okno. Grafika z konturem mapy Polski i napisem: Polski Ład. Dowiedz się więcej.

Przejdź do srony Usługi Online. Link otwiera nowe okno. Grafika przekreślonego wirusa, obok tablet i napis usługi online załatw sprawę w domu.

Przejdź na stronę Zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach. Link otwiera nowe okno. Grafika certyfikatu i napis zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach.

Przejdź na stronę Krajowa Informacja Skarbowa. Link otwiera nowe okno.Logo Krajowa Informacja Skarbowa, wokół napisu koła i napis najczęściej zadawane pytania.

Przejdź na stronę Wiążąca informacja stawkowa. Link otwiera nowe okno. Litery W I S w prostokątach i napis wiążąca informacja stawkowa.

Przejdź na stronę podatki.gov.pl. Link otwiera nowe okno. Napis Zapraszamy do serwisu i podkreślony tekst podatki.gov.pl.

Przejdź na stronę Poradnik Podatnika. Link otwiera nowe okno. Napis w prostokącie Poradnik podatnika, obok tekst Praktycznie o biznesie, strategii i finansach.

Przejdź na stronę PUESC. Link otwiera nowe okno. Logo PUESC, obok napis Platforma Usług Elektronicznych Skarbowo-celnych.

eToll. Link otwiera nowe okno. Baner z napisem: eToll. Nowy system poboru opłaty drogowej. etoll.gov.pl.

e-Urząd Skarbowy. Link otwiera nowe okno. Grafika ludzika, obok napis: e-Urząd Skarbowy.

Umów wizytę w urzędzie skarbowym. Link otwiera nowe okno. Grafika formularza z punktami i znaczkiem V. Obok tekst Umów wizytę w urzędzie skarbowym.

Finansoaktywni. Dołącz do programu edukacyjnego MF. Link otwiera nowe okno. Grafika rakiety z literą F w środku. Napis Finansoaktywni. Misja: podatki. To się opłaca. Dołącz do programu edukacyjnego MF.

Przejdź na stronę JPK VAT. Link otwiera nowe okno. Napis JPK_VAT w prostokącie ze ściętym rogiem obok napis JPK_VAT z deklaracją.

Przejdź na stronę Bezpieczna transakcja. Link otwiera nowe okno. Dwie półokrągłe strzałki i napis bezpieczna transakcja.

Przejdź na stronę Brexit a cło. Link otwiera nowe okno. Fragment flagi UE i Wielkiej Brytanii obok napis - Brexit Sprawy celne

Przejdź na stronę Granica. Link otwiera nowe okno. Ikona w formie kształtu wschodniej granicy Polski obok napis - granica.gov.pl

Przejdź na stronę Fundusze Pomocowe. Link otwiera nowe okno. Flaga Unii Europejskiej obok napis Unia Europejska Fundusze Europejskie.