Zapraszamy na szkolenia stacjonarne "Środy z KSeF - KSeF w pigułce".
Podczas spotkań eksperci przekażą najważniejsze i praktyczne informacje dotyczące korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur. Treść szkoleń obejmie podstawową i kluczową wiedzę, taką jak: sposób logowania, wystawianie faktur, przeglądanie faktur czy nadawanie uprawnień.
Kiedy?
W każdą środę kwietnia (1, 8, 15, 22 i 29.04.2026 r.) w godz. 10.00-12.00.
Gdzie?
W siedzibie Urzędu Skarbowego w Szczytnie, ul.Warszawska 5, 12-100 Szczytno, sala szkoleniowa (pok 211).
Uczestnictwo w szkoleniu wymaga wcześniejszej rejestracji ze względu na ograniczona ilość miejsc.
Prosimy o zgłoszenie udziału mailowo na adres: us.szczytno@mf.gov.pl lub telefonicznie pod nr. 89 624 32 51. Decyduje kolejność zgłoszeń.