Zapraszamy na szkolenia online "Środy z KSeF - KSeF w pigułce".
Podczas spotkań eksperci przekażą najważniejsze i praktyczne informacje dotyczące korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur. Treść szkoleń obejmie podstawową i kluczową wiedzę, taką jak: sposób logowania, wystawianie faktur, przeglądanie faktur czy nadawanie uprawnień.
Kiedy?
W każdą środę kwietnia (1, 8, 15, 22 i 29.04.2026 r.) w godz. 10.00-12.00.
Gdzie?
ONLINE na platformie MS TEAMS. Uczestnictwo nie wymaga rejestracji.
Linki do spotkań:
- 1.04.2026 r. - LINK
- 8.04.2026 r. - LINK
- 15.04.2026 r. - LINK
- 22.04.2026 r. - LINK
- 29.04.2026 r. - LINK