Środy z KSeF – cykl szkoleń

Zapraszamy na szkolenia online "Środy z KSeF - KSeF w pigułce".
Podczas spotkań eksperci przekażą najważniejsze i praktyczne informacje dotyczące korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur. Treść szkoleń obejmie podstawową i kluczową wiedzę, taką jak: sposób logowania, wystawianie faktur, przeglądanie faktur czy nadawanie uprawnień.

Kiedy? 

W każdą środę kwietnia (1, 8, 15, 22 i 29.04.2026 r.) w godz. 10.00-12.00.

Gdzie?

ONLINE na platformie MS TEAMS. Uczestnictwo nie wymaga rejestracji.

Linki do spotkań:

  • 1.04.2026 r. - LINK
  • 8.04.2026 r. - LINK
  • 15.04.2026 r. - LINK
  • 22.04.2026 r. - LINK
  • 29.04.2026 r. - LINK

Zaproszenie na szkolenie KSEF w pigułce. Zaproszenie zawiera informacje zawarte w treści artykułu

Zaproszenie na szkolenie KSEF w pigułce. Zaproszenie zawiera informacje zawarte w treści artykułu