Środy z KSeF – cykl szkoleń

Zapraszamy na szkolenia stacjonarne "Środy z KSeF - KSeF w pigułce".

Podczas spotkań eksperci przekażą najważniejsze i praktyczne informacje dotyczące korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur. Treść szkoleń obejmie podstawową i kluczową wiedzę, taką jak: sposób logowania, wystawianie faktur, przeglądanie faktur czy nadawanie uprawnień.

Kiedy? 

W każdą środę kwietnia (1, 8, 15, 22 i 29.04.2026 r.) w godz. 10.00-12.00.

Gdzie?

W siedzibie Urzędu Skarbowego w Nidzicy, ul. Żeromskiego 11, 13-100 Nidzica, sala konferencyjna (sala nr 206), piętro 1.

Uczestnictwo w szkoleniu nie wymaga wcześniejszej rejestracji

Zaproszenie na szkolenie KSEF w pigułce. Zaproszenie zawiera informacje zawarte w treści artykułu